Anket doldur para kazan

Evin sıcak konforunda rahat bir şekilde güzel bir ek gelir kazanmak mümkün mü? Elbette mümkün. Şu an internet dünyası üzerinde birçok farklı hizmet ile internetten para kazanma imkânı bulunmaktadır. Bunlar arasında en kolay ve hiçbir şekilde kafa yormadan yapılacak olan işlem ise anket doldur sistemi ile para kazanmaktır. Birçok insan gündelik yaşam içerisinde dışarıda birçok anketçi ile karşılaşmakta ve bu kişilerin bazılarının sorularını yanıtlamakta ve bazılarının ise yanıtlamamaktadır.

Elbette bunun için de hiçbir şekilde para kazanmamaktadır. Ancak internette bulunan birçok farklı anket sitesi bünyesinde her gün bir ya da iki tane, hatta bazen daha çok anketi çok az bir zaman harcayarak doldurmak bütçeye ek gelir eklemek adına bu kadar kolaydır. Bu konuda siteye üye oldukça sonra bir hafta boyunca her gün belirli siteye eklenen kişisel mail adresine yeni bir anket geldiğine dair bir mail gelir.

Daha sonra da gelen bu mail içerisindeki linke basıldığı zaman da otomatik olarak siteye yönlendirilme yapılır ve yapılacak olan anket kişinin karşısına çıkar. Bundan sonrası ise son derece kolaydır. Tek yapılması gereken çok az bir vakit harcayarak hiç yorulmadan anket tamamlamak. Bundan sora ise kazanılan ücret otomatik olarak kişinin site üzerindeki hesabına geçmektedir.

Genel olarak internetten para kazan sistemlerinin en kolaylarından biri olan anket sistemi adına paranın hesaba aktarılması için belirli bir standart vardır ve bu ücret belirlemesine ulaşıldığı vakit her hangi bir paypal hesabı üzerinden tüm kazanılan para son derece kolay bir şekilde hesaba aktarılmaktadır.

Aynı zamanda bu konuda anket sitesi açısından çoğu anket başını oldukça iyi bir ücret verilmektedir. Elbette bu durum anket doldur sistemi ile yapılan ve kişinin mail adresine gelen anketin ne kadar uzun ya da ne kadar önemli olduğuna bağlı olarak değişmektedir.

Bunun için de anket kişiye ulaştığı zamanda anket sonunda ne kadar kazanılacağı da yazmaktadır. Bu sayede de herkes istediği anketi doldurma ya da doldurmama gibi seçeneğe sahip olmaktadır. Ancak bir gün içerisinde çoğu zaman son derece fazla bir şekilde anket gelmektedir ve tüm bu anketlerin dolumu sonrası kazanılacak paraya da şaşılacaktır. Bu tür anketler aynı zamanda anketin yapılacağı ürüne ya da firmanın markasına göre fiyat da aynı şekilde değişmektedir.

Örneğin bir araba firması adına ya da daha birçok farklı ve kaliteli büyük firma adına yapılacak olan tüm anketler oldukça iyi bir ek gelir getirmektedir. Bu yüzden aslına bakılırsa gelen her anket doldurulduğunda bir ay içerisinde son derece iyi bir gelir kazanılabilmektedir. Bu tür internetten para kazan sistemi ile çalışan anketler firmaların ürünleri hakkında ne tür düşünceler var ya da ne gibi eksikleri var öğrenmeleri noktasında son derece önemli bir durumdur.

Dikkat etmeniz ve uymanız gerekenler

Ne kadar çok anket sitelerine üye olursanız o kadar çok kazanırsınız, üye olurken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hatta sıkılabilirsiniz ama siz bir kaç saatinizi ayırıp verdiğimiz tüm sitelere üye olun. Anketlerde çelişkili soru veya aynı sorulara dikkat sizin anketi sallamadığınızı veya rastgele cevaplar vermediğinizi anlamak adına bazen aynı soruları sorarlar o yüzden dikkat edin ve güzel çalışmalar yapıp dürüst cevaplar verin.

Ücretsiz anket siteleri

1. http://www.globaltestmarket.com/
2. http://www.psbsurveys.com/
3. http://www.surveylot.com/
4. http://www.permissionresearch.com/
5. https://www.opinionsquare.com/
6. http://palmresearch.com/
7. http://www.survey-platinum.com/
8. http://www.rssoundingboard.com/
9. http://www.spidermetrix.com/
10. http://us.hiepanel.com/
11. http://www.surveycafe.com
12. http://www.surveys.com/
13. http://research.spectracom.com/
14. http://www.sportinginsights.com/
15. http://www.seniorsurvey.com/
16. http://panel.vividence.com
17. https://www.opinionbar.com/
18. http://www.cashcrate.com/
19. http://basvuru.ipsos-kmg.com/
20. http://www.planetpanel.net
21. http://ups.surveyrouter.com
22. http://www.rocketpoweredsurveys.com/
23. https://umfrage.onquest.net/panel/
24. http://xtrasecure.com/
25. http://samplicio.us/
26. https://www.clickiq.com/