bionluk.com banner

Bionluk.com

İnternet üzerinden para kazanmak isteyen bir çok kişi bunun yollarını öğrenmenin peşindedir.

İnternetten para kazanmak ile ilgili onlarca yol mevcuttur. Bunların en önemlisi ise yaptığımız yada yapabileceğimiz işlerin satışını yapabilmektir. Evde oturarak bir şeyler yapıp satmak hatta sipariş alıp evinizin rahatlığında bu siparişlerinizi hazırlayarak para kazanabilirsiniz demiştik.

Freelance çalışmak ve internetten para kazanmak isteyenlerin en büyük düşüncesi ürünlerimi nasıl pazarlar ve müşterilerime satabilirimdir. Bunun bir çok yolu var demiştik, işte bu yollar çoğu zaman uzun ve zahmetli olabilir. Artık bu zorlu işleri sizin için yapan ve doğrudan müşterileriniz ve sizi bir araya getiren bir platform bulunmaktadır.

Bionluk.com adlı web sitesi hizmet veya ürün almak isteyen müşterileri ve ürün veya hizmet sunan satıcıları bir araya getirerek alıcı ve satıcılar için tüm işleri ışık hızına çıkarmaktadır.

Site üzerinden 10 TL’den başlayan fiyatlar ile istediğiniz ürün yada hizmete ulaşabilir yada aynı fiyatlar ile ürün yada hizmetlerinizin satışını yapabilirsiniz.

Eğer satış yapmak için Bionluk.com sitesine üye olmuş iseniz satışa başladığınız ürün yada hizmet için müşteriden gelen bir teklif olduğunda satıcı ile alıcı görüşmeye başlar ve yapılacak işin ücreti bionluk sistem havuzuna aktarılıyor. İşin tamamlanması sonrasında ise havuzda bekletilen ücret satıcının hesabına geçiyor.

Ücretsiz Dijital Pazarlama Danışmanlığı
Eğer dijital pazarlamanızdan istediğiniz verimi alamıyorsanız, yeni bir bakış açısına ihtiyacınız olabilir. Alanında uzman ekibimiz, işletmenizin dijital varlığını değerlendirip, size en uygun çözüm önerilerini sunabilir….

Peki Bionluk.com üzerinden ne türden işler yapılabilir konusuna gelinirse makale yazarlığı, seo, video, reklamcılık, logo hizmetleri, yazılım gibi bir çok başlık altında hizmet yada ürün bulabilir veya ürün yada hizmet satabilirsiniz. Siteyi gezdiğinizde bahsedilen hizmetler dışında bir çok kategori bulabilirsiniz.

Bionluk.com sitesi üzerinden ürün yada hizmet satışı yapmak istiyorsanız üye olmanız gerekmektedir. Ürün ve hizmetinizi siteye ekleyip müşterileriniz ile iletişime geçip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca web sitesi satış ortaklığı ile de üyelerine kazanç konusunda güzel avantajlar sunuyor.

 

Herkese bol kazançlar.