google-adsense

Sitenizden para kazanın isimli içeriğimiz Sermayesiz Web Adsense ile para kazanma serimizin bir başka zinciri olarak adlandırabiliriz bu içeriğimiz de sizlere reklam yerleşimi ve önerilerde bulunarak kazancınızı arttırmaya çalışacağız.

Sitenizden Para Kazanın


Markafoni TR
Kulağı çok hoş gelen bir cümle “para kazanmak” fakat bu internet sektöründe ülkemizde maalesef biraz sıkıntılı bir hal olabiliyor nedeni çok basit daha kimse teknolojinin bize getirdikleri yenilikleri tam anlamıyla çözümleyemediği için bazı sıkıntılar ortaya çıkıyor o sıkıntılara biraz değinmek gerekir ise öğrenmeden bir işe başlamak çırak olmadan usta olmaya benzer daha açık bir örnekle temelsiz bir apartmana dersek daha doğru olur bunun nedenini gelin inceleyelim ve önerilerimize bir göz atalım.

İnternetten para kazanmak çok kolay bir iş dalı aslında fakat bu konuda en önemli etken her içeriğimiz’de belirttiğimiz gibi “sabır” dan geçmekte bu konuda anlaşırsak gelin beraber başlayalım Sitenizden para kazanın için gerekli şeylere.

Sitenizden para kazanmanın bir çok kombinasyonu mevcuttur yeter ki siz isteyin bunların en basit ve en bilineni “Google Adsense” ile para kazanmadır.

Google Adsense kullanan çoğu sitenin düştüğü belli başlı temel hatalar mevcuttur bunlara sizlerin düşmemesi için bazı önerilerde bulunarak kazancınızı arttırmaya yönelik tavsiyelerde bulunacağım.

Web sitesine mi ihtiyacınız var?
Mükemmel görünen, güvenli ve güncel bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Çok cüzi fiyatlardan başlayan fırsatlarla web sitesi paket seçenekleri sunuyor.Zfr Bilişim olarak biz, işin tüm teknik zorluklarını üstlenerek internet kazancınızı arttırmanıza yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Önerilerimiz

  • Reklam yerleşimine önem vererek her yere reklam yerleşimi yaparak ziyaretçileri sıkmayın unutmayın onlar sayesinde kazanç sağlayacaksınız
  • Siteniz reklamı aldı nede olsa diye salmayın sitenizde yasal olmayan olayları yapmayın ve reklam aldığınızda kabul ettiğiniz sözleşmenin dışına çıkmayın.
  • Adsense hesabınızı pin onaylı yaparak güvence altına alın
  • Sahte tıklamalar yaptırarak kazanç arttırmaya yönelik hareketler yapmayın aksi halde banlanabilirsiniz

Bu önerilerimizi dikkate alırsanız gelin sizler için asıl önemli konudan bahsedeyim gelirinizi nasıl arttırırsınız bu konuda bir çok husus mevcut ama ilk başta temel konulardan bahsetmek istiyorum.

Kazanç Arttırma

  • Reklam oluşumuna ve yerleşimine dikkat ederek her sayfa için benim önerim maksimum 3 adet reklam ekleyin.
  • Sitenizin kategorisi ve anahtar kelime analizi yaparak en çok getirisi olan kelime analizi yapın ve o kelimede yükselmeye çalışın
  • Yabancı sektörlere atılarak “moda” alanını veya “sanat” alanını seçerseniz oldukça iyi bütçeler kazanabilirsiniz.
  • Sitenize değer verin ve her zamanki ziyaretçi rakamınızı arttırmaya yönelik kampanyalar düzenleyin.

Bu önerilerimizi muhakkak başka yerlerde görmüş olabilirsiniz fakat unutmayın bu içerik daha başlangıç temeli olmayan bir bina inşa etmek istemiyoruz temelimizi sağlam atıp katları öyle çıkacağız ki kazancımız artsın.

Aliexpress TR